Юридичний університет імені Ярослава Мудрого відзначив 212-й день народження
18 листопада 2016 18:36 Освіта
Юридичний університет імені Ярослава Мудрого відзначив 212-й день народження Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого сьогодні, 18 листопада, відзначив 212 років з дня заснування.

Урочисте спільне засідання вченої ради університету і президії Національної академії правових наук України відкрив ректор вишу Василь Тацій. Він привітав присутніх зі святом і зазначив, що керівництво і колектив університету докладають максимум зусиль, щоб виш динамічно розвивався.

«За роки незалежності України ми за всіма показниками діяльності зросли в шість разів. Це результат праці багатьох людей, і це зовсім вже інший університет. У нас сформувалися нові школи, нові напрямки діяльності, нові форми підготовки», - зазначив Василь Тацій.

Під час засідання колектив університету привітав секретар Харківської міської ради Олександр Новак. Кращим співробітникам НЮУ ім. Ярослава Мудрого він вручив Почесні грамоти Харківської міської ради та Подяки міського голови.

Крім того, на заході була проведена церемонія вручення професору Університету Гете Франкфурта-на-Майні Петеру-Алексису Альбрехту диплома і мантії Почесного доктора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Довідка. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого - самоврядний (автономний) державний вищий юридичний навчальний заклад IV рівня акредитації.

Історія університету починається з XIX століття, коли 17 листопада 1804 року за наказом імператора Олександра І був створений Харківський імператорський університет, до складу якого входило відділення моральних та політичних наук. У 1835 році його офіційно перейменували в юридичний факультет університету.

Сьогодні в університеті навчаються близько 14 тис. студентів. Навчальними структурними підрозділами є: Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, Слідчо-криміналістичний інститут, Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, Інститут післядипломної освіти, 6 факультетів денної форми навчання, 2 факультети заочної форми навчання, вечірній факультет та відокремлені структурні підрозділи - Полтавський юридичний інститут та Інститут управління та права (Київ). В університеті проводиться науково-дослідницька робота з фундаментальних та прикладних проблем правознавства, розробляються цільові комплексні програми, сформувалися наукові школи, відомі в Україні та за її межами. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини