За три місяці членами лікарняної каси стали понад 3 тисячі харків'ян
15 травня 2012 13:35
За три місяці членами лікарняної каси стали понад 3 тисячі харків'ян Заявки на членство в громадській організації «Харківська муніципальна лікарняна каса» подали 3148 чоловік.
 
Про це сьогодні, 15 травня, повідомив голова правління громадської організації В'ячеслав Федорков.

Він зазначив, що каса почала працювати з середини лютого. За цей час представники організації провели 86 зустрічей з трудовими колективами комунальних, державних і приватних підприємств.

Зокрема, відбулися зустрічі з працівниками КП «Харківський метрополітен», «Харківські теплові мережі», «Харківводоканал», «Харківміськліфт», ВАТ «Турбоатом», ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, фірми Кулиничі».

«Завод «ФЕД» - перше підприємство, яке буде оплачувати частину внесків працівників», - зазначив В'ячеслав Федорков.

Також представники лікарняної каси вже уклали 19 договорів з лікувальними установами, які надаватимуть медичні послуги членам каси.

За словами В'ячеслава Федоркова, приєднатися до організації може кожен харків'янин. Детальну інформацію про участь, особливості лікарняної каси можна отримати за телефонами: 097 307-07-87, 066 552-97-97, 093 958-89-89.

Нагадаємо, муніципальна лікарняна каса створена, щоб забезпечити додаткове фінансування медичної допомоги для харків'ян. На сьогодні сума вступного внеску - 70 грн, щомісячного - 40 грн.

Друкувати
Останні новини