Закордонні партнери вітають Ігоря Терехова з обранням мером Харкова (доповнено)
24 листопада 2021 10:48 Міжнародне співробітництво
Закордонні партнери вітають Ігоря Терехова з обранням мером Харкова (доповнено) На ім'я Харківського міського голови Ігоря Терехова продовжують надходити вітання із перемогою на виборах.

Так, Ігоря Терехова привітав мер міста-побратима Познань (Польща) Яцек Яськовяк.

«Шановний пане Терехов, прийміть мої щирі вітання з нагоди обрання Вас на посаду Харківського міського голови. Це безперечне досягнення є визнанням Ваших знань та досвіду. Переконаний, що Ваша робота на посаді Харківського міського голови принесе Вам задоволення, багато соціальних та економічних переваг для громадян, а також гармонійний та інтенсивний розвиток міста.

Я хотів би скористатися цією можливістю як мер міста-побратима, щоб запевнити Вас, що ми готові продовжувати співпрацю між нашими містами та поступово розвивати його в майбутньому. Сподіваюся, що наступний, 2022-й, рік дозволить нам реалізувати багато нових цікавих проєктів, а епідемічна ситуація не обмежить прямі контакти, сприятливі для партнерських відносин», - сказано у привітанні.

Також слова привітання надійшли з міста-побратима Тяньцзінь (КНР).

«Канцелярія закордонних справ Народного уряду міста Тяньцзінь щиро вітає Ігоря Терехова із обранням на посаду Харківського міського голови. Ми віримо, що під керівництвом Терехова Харків як важливе центральне місто на північному сході України досягне ще більших успіхів.

1993 року Тяньцзінь та Харків встановили побратимські відносини. За останні майже 30 років два міста підтримують дружні обміни та співпрацюють у таких сферах, як економіка і торгівля, спорт, туризм, медіа тощо. Канцелярія закордонних справ Народного уряду міста Тяньцзінь хотіла б спільно з вашим департаментом, віддаючи перевагу стратегічному партнерству Китаю та України, й далі досліджувати потенціал співпраці двох міст і прагнути досягти більш вагомих досягнень», - сказано у привітанні.

Також Ігоря Терехова привітав мер міста Тбілісі (Грузія) Каха Каладзе.

«Дозвольте мені щиро привітати Вас із перемогою на нещодавніх виборах мера. Я хочу побажати Вам удачі та успіхів у роботі. Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з Вами, щоб зміцнити існуючі узи дружби між містами Тбілісі та Харковом. Я вірю, що ми можемо розвивати спільні захоплюючі та цікаві ініціативи, щоб ділитися своїми знаннями та передовим досвідом у різних сферах суспільного життя», - говориться у привітанні.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини