Завершується голосування за проєкти Громадського бюджету
25 листопада 2020 09:55 Суспільство
Завершується голосування за проєкти Громадського бюджету Голосування за проєкти Громадського бюджету (бюджету участі) міста Харкова на 2021 рік триватиме до 30 листопада.

Кожен харків’янин (повнолітній та за наявності прописки) може проголосувати за п’ять проєктів, які, на його думку, має реалізувати міська влада.

Проголосувати можна декількома способами:

- на сайті «Портал харків’янина», пройшовши авторизацію за допомогою додатку «Мій Харків»;

- через чат-бот у «Viber» та «Telegram» (тільки для клієнтів «ПриватБанку»);

- через термінали «ПриватБанку» (тільки для клієнтів «ПриватБанку»). Обрати розділ «Голосувати за проєкти міста», дати дозвіл на підтвердження персональних даних та обрати ініціативи;

- у центрах надання адміністративних послуг при наявності паспорта та ідентифікаційного коду (або електронних аналогів документів у «Дії»);

- у Будинку нерухомості при наявності паспорта та ідентифікаційного коду (або електронних аналогів документів у «Дії»).

Зазначимо, що Громадський бюджет – це частина міського бюджету Харкова, виділена для того, щоб мешканці самостійно обирали, на що її витрачати. На один проєкт виділяється від 50 тис. грн до 1,5 млн грн. Загальний обсяг Громадського бюджету - 50 млн грн. Харків'яни і громадські організації можуть отримати кошти на реалізацію проєктів таких напрямків: транспортна інфраструктура, енергоефективність, туризм, соціальна та гендерна політика, молодіжна, дитяча та спортивна інфраструктура, популяризація здорового способу життя, цифровізація.

Всього за два роки існування Громадського бюджету було подано 566 проєктів, 119 стали переможцями, 57 вже реалізовані на загальну суму понад 22 млн грн. 39 проєктів перебувають на етапі реалізації.

Більш детальну інформацію про Громадський бюджет можна дізнатися тут. Ознайомитися з Положенням про громадський бюджет міста Харкова - за посиланням. Подивитися відео про голосування - у «YouTube».

Друкувати
Останні новини