Жителя Харкова привітали зі столітнім ювілеєм
11 червня 2021 14:17 Суспільство
Жителя Харкова привітали зі столітнім ювілеєм Житель Слобідського району, ветеран Другої світової війни Василь Лук'янов відзначив свій 100-й день народження.

Із столітнім ювілеєм ветерана привітали представники Адміністрації Слобідського району, районної організації ветеранів України та районного вуличного комітету. Вони подякували ветеранові за багаторічну сумлінну працю, за участь у Другій світовій війні, за силу духу перед воєнним лихоліттям і труднощами післявоєнної відбудови, за мудрість і досвід, які він передав наступним поколінням.

Заступник голови адміністрації району Денис Дорожкін також вручив Василю Лук'янову Вітальний лист від секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

«Ви є частиною покоління переможців, які відстояли нашу Батьківщину, які подарували нам мирне небо над головою. Ваше життя - приклад творчої праці, беззавітного служіння і безмежної любові до своєї країни. Бажаємо Вам, щоб здоров'я не підводило, життєлюбства й оптимізму завжди вистачало, а близькі люди радували своєю турботою і увагою. Миру Вам і добра!» - було сказано в привітанні.

Також Василю Лук'янову вручили квіти і подарунки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини