У міськраді нагородили переможців конкурсу «Молода людина року»
23 жовтня 2020 15:47 Місто
У міськраді нагородили переможців конкурсу «Молода людина року» Нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Молода людина року 2020» відбулося сьогодні, 23 жовтня, у Харківській міській раді.

За результатами міського етапу конкурсу традиційно були визначені 10 переможців і 20 лауреатів у кожній з десяти номінацій. 

Церемонію нагородження провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. 

«Ви - молода еліта, в руках якої знаходиться майбутнє нашого міста. Хочу привітати вас від імені нашого мера Геннадія Адольфовича Кернеса. Упевнений, ця нагорода - лише старт для ще більших перемог у вашому майбутньому», - сказав Ігор Терехов.

Перший віце-мер вручив молодим людям сертифікати і Подяки міського голови.

Нагадаємо, за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса, з 2018 року переможці та лауреати конкурсу «Молода людина року» отримують грошові премії в розмірі, відповідно, 5 тис. і 3 тис. грн.

Нагадаємо, конкурс проходив в десяти номінаціях: «Учні установ загальної середньої освіти», «Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти», «Студенти закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації», «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації», «Наукова діяльність», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Діяльність у сфері виробництва, підприємництва», «Діяльність у невиробничій сфері» та «Громадська діяльність». 

Довідка. Конкурс «Молода людина року» проводиться в рамках реалізації міської програми «Молодь Харкова». Щорічно в ньому беруть участь понад 270 харків’ян. Мета конкурсу - підтримка обдарованої та талановитої молоді, заохочення вагомих досягнень молодих фахівців у виробничій, науковій і творчій діяльності, а також у різних сферах суспільного життя. Організатор - управління в справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини