Обрані голови постійних комісій міської ради
09 грудня 2020 13:31 Місто
Обрані голови постійних комісій міської ради Голів та заступників голів постійних комісій Харківської міської ради 8-го скликання обрали сьогодні, 9 грудня, на сесії.

Головою комісії з питань планування, бюджету і фінансів став Олександр Новак, його заступником - Неллі Казанжиєва. 

Комісію з питань промисловості, економічного розвитку і власності продовжує очолювати Володимир Золотарьов, а його заступником став Сергій Данило.

Головою комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин залишився Габріел Михайлов, а заступником голови обрано Едуарда Тичкова.

Віктор Фесун очолив комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста. Його заступником став Артем Ревчук. 

Ігор Аріх став головою комісії з питань транспорту та зв'язку, а його заступником обрали Олексія Артикуленка. 

Комісію з питань соціального захисту та охорони здоров'я очолила Олена Тоболіна, її заступником став Максим Бондаренко.

Олег Абрамичев очолив комісію з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт), заступником обрано Віталія Кириленка.

Головою комісії з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян став Ігор Пушкарьов, а його заступником обрали Алісу Панову.

Тетяна Цибульник стала головою комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, а Валентина Бондар - її заступником.

Комісію з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проєктів очолив Олександр Котуков, а заступником голови обрано Катерину Малбієву.

Ірина Гончарова очолила комісію з питань екологічної політики, заступником обрано Олега Мурашова. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини