Ігор Терехов: Ця трагедія не повинна повторитися
21 січня 2021 17:54 Місто
Ігор Терехов: Ця трагедія не повинна повторитися У Харкові перевірять усі незаконні хоспіси та реабілітаційні центри, щоб трагедія, яка сталася сьогодні, 21 січня, на вул. Нижня Гіївська, 150-б, надалі не повторилася.

Про це сьогодні заявив журналістам секретар Харківської міськради Ігор Терехов. Він повідомив, що в результаті пожежі загинуло 15 осіб, п'ять знаходяться в різних лікарнях Харкова і області з різними ступенями тяжкості опіків.

«Як мені сказали, за цією адресою реабілітаційний центр і будинок для людей похилого віку працювали нелегально. Тут не дотримувалася жодна норма, були решітки на вікнах, тому люди буквально задихнулися. Це, звичайно, жахлива трагедія, і ми повинні сьогодні зробити все, щоб таких трагедій на території міста Харкова та Харківської області надалі не повторилося. Протягом буквально двох тижнів ми виявимо всі такі незаконні об'єкти, і їх діяльність буде жорстко припинена. Ті люди, які допустили, щоб такий об'єкт працював, повинні понести найжорстокіше покарання. Однозначно будуть проведені перевірки, повинно бути жорстке реагування всіх правоохоронних органів», - сказав Ігор Терехов.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини