Ігор Терехов: Харкову потрібні хороші креативні архітектори
16 лютого 2021 18:10 Освіта
Ігор Терехов: Харкову потрібні хороші креативні архітектори Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 16 лютого, відвідав приватний навчальний заклад «Інститут «Харківська школа архітектури».

Директор ХША Олег Дроздов провів екскурсію для гостей по майстернях і класах, розповів про проєкти, над якими працюють студенти. Один із таких проєктів - реконструкція скверу на вулиці Конторській, якраз навпроти школи.

«Ми хотіли б створити там освітню локацію під відкритим небом, побудувати амфітеатр для глядачів, влаштовувати різні заходи по вихідних. Також є ідея створити там публічну бібліотеку з можливістю роздавати книги чере Wi-Fi. Ідей багато, і ми готові запропонувати їх місту», - зазначив Олег Дроздов.

У свою чергу Ігор Терехов підкреслив, що місто дуже потребує послуг хороших архітекторів із сучасним баченням процесів, які проходять у мегаполісах.

«Хотілося б, щоб у Харкові було все найновіше і передове, в тому числі й архітектурні рішення. Звичайно ж, місто має бути зеленим, ми повинні дбати про його екологію. Але разом з тим необхідно думати і про розвиток нових територій. Простий приклад - будівництво житла. Не завжди будинки будуються так, як ми хочемо. Ми бачимо багато однотипних «коробок». А наше завдання - щоб місто було гарним, аби спальні райони не просто були приведені до ладу, а щоб там з'явилася нова філософія архітектури», - зазначив Ігор Терехов.

Також він запропонував викладачам і учням ХША подумати над концепцією пішохідної вулиці, яка, за словами секретаря міськради, повинна обов'язково з'явитися в місті. Інші інноваційні рішення та проєкти теж вітатимуться.

«Існує багато напрямків, куди б ви могли докласти свої зусилля. Після будівництва станцій метро «Одеська» та «Державінська» з'являться інвестиційно привабливі території під забудову. Також ми зараз працюємо над транспортними розв'язками, плануємо будувати перший у місті віадук. Думаємо над тим, щоб закупити невеликі електромаршрутки, за якими - майбутнє. Але багато наших планів залежить від того, наскільки найкращі архітектори і дизайнери братимуть участь в розвитку міста Харкова. Ми залучаємо до цих процесів усіх креативних людей, які хочуть розвивати місто», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини