Ремонт школи, дворів і під'їздів: Ігор Терехов зустрівся з жителями Олексіївки
06 березня 2021 15:51 Місто
Ремонт школи, дворів і під'їздів: Ігор Терехов зустрівся з жителями Олексіївки Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 6 березня, провів виїзні зустрічі з жителями кількох мікрорайонів Олексіївки.

Мешканці будинків по вул. Ахсарова, 3, 5, 7 звернулися з проханнями про ремонт під'їздів, вхідних груп, внутрішньоквартальної дороги, благоустрій прибудинкової території. Як повідомив голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський, під час ремонту дороги вздовж усіх трьох будинків роботи будуть виконані так, щоб двір більше не затоплювало. Також цього року планується комплексний ремонт території, в тому числі стадіону, Харківської школи №146, яка знаходиться в цьому мікрорайоні.

Схожі прохання озвучили й жителі будинків на пр. Перемоги, 61, б1-б, 65, 65-а, 65-б, пр. Людвіка Свободи, 58, 60. Там теж будуть ремонтуватися під'їзди, тротуари і внутрішньоквартальні дороги, а в дворах ліквідують розриття і впорядкують територію.

Всі звернення харків'ян були зафіксовані та передані профільним комунальним підприємствам та департаментам міської ради.

Як повідомив Ігор Терехов, зовсім скоро городяни побачать, що їхні прохання реально виконуються.

«Подекуди люди вже бачать перші результати наших зустрічей. Але дійсно масштабні роботи почнуться, коли настане тепла погода. Тоді ми почнемо асфальтування внутрішньоквартальних доріг, тротуарів, будемо готуватися до наступного опалювального сезону і підемо в підвали, почнемо ремонтувати труби водо- і теплопостачання, а також під'їзди, покрівлі, ліфти. Зараз ми слухаємо жителів мікрорайонів, накопичуємо певний обсяг робіт, плануємо і незабаром почнемо все це робити», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини