Ігор Терехов привітав з Днем будівельника працівників «Житлобуд-1»
09 серпня 2021 17:08 Місто
Ігор Терехов привітав з Днем будівельника працівників «Житлобуд-1» Урочистий захід з нагоди Дня будівельника пройшов сьогодні, 9 серпня, в Муніципальному центрі культурних ініціатив.

З професійним святом, яке відзначалося вчора, колектив АТ «Трест Житлобуд-1» привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Він зазначив, що «Житлобуд-1» - одна з найбільших будівельних компаній міста, на рахунку якої багато об'єктів, які вважаються візитною карткою Харкова.

«Ви не тільки побудували неймовірну кількість житла. Прекрасний парк імені Горького, Дзеркальний струмінь, ХАТОБ... 23 серпня ми будемо разом відкривати унікальний Харківський зоопарк, рівних якому Україна ще не бачила і навряд чи побачить. Все це - результат вашої роботи. Низький вам уклін за цю нелегку працю. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, радості, успіхів і благополуччя. Будемо творити і розвивати Харків разом», - звернувся Ігор Терехов до будівельників.

Своєю чергою голова наглядової ради АТ «Трест Житлобуд-1» Олександр Харченко зазначив, що будівельники відчувають підтримку міської влади, яка з розумінням і повагою ставиться до їхніх турбот, проблем і бажань.

З нагоди професійного свята кращим працівникам будівельної компанії Ігор Терехов вручив Подяки Харківського міського голови. Захід завершився святковим концертом.

Довідка. Будівельна компанія «Житлобуд-1» була заснована в 1947 році, на рахунку якої понад 65% житлових споруд Харкова, а також низка медичних, освітніх і культурних установ міста. Крім того, на рахунку тресту реконструкція будівлі Харківського академічного театру опери і балету імені М. Лисенка, першого в Україні 24-поверхового житлового будинку, палацу спорту «Ювілейний», канатної дороги в Центральному парку культури і відпочинку імені М. Горького, Дзеркального струменя і Харківського академічного російського драматичного театру імені О. С. Пушкіна.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини