Ігор Терехов і медична спільнота висловлюють співчуття родині Бориса Менкуса
04 квітня 2021 10:49 Місто
Ігор Терехов і медична спільнота висловлюють співчуття родині Бориса Менкуса Головний лікар Харківської міської багатопрофільної лікарні №18 Борис Менкус помер сьогодні, 4 квітня, після тривалої хвороби.

Співчуття його рідним висловлюють секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, міська рада та її виконавчий комітет, а також вся медична спільнота міста.

«Борис Володимирович Менкус народився 28 листопада 1951 року на Полтавщині. Після служби в лавах радянської армії вступив до Харківського медичного інституту. По закінченню вишу у 1978 році почав працювати у міській лікарні №18 спочатку лікарем-хірургом, а вже з 1979 по 2005 рік обіймав посаду начмеда. З 2005 року був головним лікарем медичного закладу.

У жовтні 2020 року Борис Володимирович тяжко захворів на коронавірус, який загострив його хронічні захворювання, в першу чергу - цукровий діабет, від чого 4 квітня він помер.

У Бориса Менкуса залишилася сім'я, двоє синів, молодший з яких пішов шляхом батька і зараз навчається у Харківському національному медичному університеті.

Харків'яни і вся медична громадськість оплакують втрату великого професіонала і чудової людини. Пам'ять про таких людей назавжди залишається у вдячних серцях тисяч пацієнтів, послідовників і колег», - сказано у співчутті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини