Ігор Терехов привітав дітей з прийдешнім Новим роком
25 грудня 2019 13:14 Місто
Ігор Терехов привітав дітей з прийдешнім Новим роком Вистава «Пані Метелиця» пройшла сьогодні, 25 грудня, у Харківському театрі для дітей та юнацтва.

«Пані Метелиця» - це музична казка на дві дії, прем'єра якої відбулася 21 грудня. Вистава про те, що добрі і злі вчинки завжди повертаються людині. Сьогодні її подивилися більше 300 дітей.

З прийдешніми новорічними святами дітей та їхніх батьків привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він побажав усім здоров'я, щастя, успіхів, благополуччя і радості.

«Дуже радісна атмосфера панує у Театрі юного глядача. Важливо дарувати дітям радість, щоб вони гармонійно розвивалися, ходили у театр, щоб у них було мирне щасливе життя. Про це мріють всі батьки, тому команда міського голови Геннадія Кернеса робить все можливе, щоб Харків розвивався. Бажаю, щоб Новий рік приніс нам тільки радість і став кращим за попередній, щоб у нас був такий ж чудовий настрій, як сьогодні», - сказав перший віце-мер.

Нагадаємо, що також на зимових канікулах у Палаці спорту пройде мюзикл «У тридев'ятому царстві», який зможуть подивитися близько 45 тис. учнів 1-4 класів і понад 5 тис. дітей пільгових категорій. У постановці задіяно близько 600 харківських артистів. Також у цьому році 55 тис. учнів початкової школи отримають від мера солодкі подарунки та книги для родинного читання «Святкування Нового року і Різдва Христового у Харкові». 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини