Харківські медики пройдуть навчання для проведення вакцинації
16 лютого 2021 13:27 Медицина
Харківські медики пройдуть навчання для проведення вакцинації Дві бригади медичних працівників пройдуть у Києві навчання з введення вакцин «Pfizer» та «AstraZeneca».

Про це сьогодні, 16 лютого, на робочій нараді, яку провів секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, для мобільних бригад у складі двох лікарів, трьох медсестер і водія (один лікар і одна медсестра - у резерві) виділено 10 автомобілей. Одну бригаду для навчання з введення вакцини «Pfizer» планується відправити до Києва у кінці лютого, а другу бригаду, з введення вакцини «AstraZeneca», - на початку березня. Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що потім медпрацівники поділяться своїм досвідом із колегами.

Ігор Терехов повідомив, що у місті створено 34 пункти для добровільної вакцинації, є обладнання для «ланцюжка холоду», щоб зберегти вакцину при перевезенні, але уваги заслуговує не тільки технічна сторона питання. За його словами, багато людей, у тому числі медпрацівники, не готові до вакцинації, тому державі необхідно провести роз'яснювальну роботу.

«Люди не розуміють, що вакцинація сприятиме хорошим результатам. Коронавірус дуже вдарив по економіці, заліз у кишеню кожної людини, родини, в бюджет міста. Якщо людина вакцинується, значить, вона думає про своє здоров'я, і ​​ми, можливо, попередимо нові наслідки захворювання, прийдемо до більш стабільної економічної ситуації», - сказав Ігор Терехов.

Також секретар міськради дав доручення, щоб комісія, яка розглядає виділення матеріальної допомоги для працівників сфер медицини, освіти і комунальних служб, які перехворіли на COVID-19, збиралася не двічі на місяць, а щотижня.

Зазначимо, що за минулий тиждень COVID-19 підтвердився у 716 харків'ян. На стаціонарному лікуванні зараз перебувають 166 пацієнтів. Всього в місті зайнято 44,6% ліжко-місць для хворих на коронавірус.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини