Харківський храм отримав у дар частку мощей Миколая Чудотворця
24 вересня 2020 14:31 Суспільство
Харківський храм отримав у дар частку мощей Миколая Чудотворця Ковчег з часткою мощей Миколая Чудотворця прибув сьогодні, 24 вересня, у храм Софії - Премудрості Божої.

З цієї нагоди відбувся урочистий молебень, у якому взяв участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Також у храмі зібралися парафіяни, духовенство та меценати.

Після зустрічі святині і молебню перед нею настоятель храму Софії - Премудрості Божої протоієрей Андрій Павлюк подякував усім присутнім за спільну молитву.

«Ми, як і в усьому світі, особливо шануємо цього великого святого, весь народ і парафіяни нашого храму щиро люблять його, а святитель Миколай відгукується на всі наші прохання. Ми знаємо безліч чудових випадків, коли святитель Миколай дійсно допоміг. Хочу висловити особливу подяку Господу Богу, що він сподобив наш храм отримати в дар таку святиню, та керівництву міста - меру Геннадію Кернесу, його заступнику Ігорю Терехову, меценатам. Завдяки їхнім добрим намірам ця частка мощей сьогодні прибула до нас», - зазначив настоятель.

З прибуттям святині православних християн привітав Ігор Терехов. 

«Тут зібралися люди, які вірять в Господа Бога. Тепер ми будемо мати унікальну можливість приходити сюди, молитися, прикладатися до мощей святителя Миколая. Хочу, щоб ми завжди робили це з добрими помислами, просили допомоги в добрих справах, і тоді святий завжди нам допоможе. Добра, щастя, миру, радості», - звернувся до віруючих перший віце-мер.

Як розповів настоятель храму, частку мощей святителя Миколая привезли з Італії, з міста Барі. Відтепер щонеділі перед цієї святинею проводитимуть молебень.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини