Майбутні абітурієнти можуть випробувати свої знання з предметів ЗНО онлайн
10 січня 2014 16:43
Майбутні абітурієнти можуть випробувати свої знання з предметів ЗНО онлайн Міністерство освіти і науки рекомендує безкоштовний інтернет-ресурс «Яндекс. ЗНО», за допомогою якого учні можуть перевірити свої знання з предметів зовнішнього незалежного оцінювання.

Як повідомляє «Урядовий портал», проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти та містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, з яких ЗНО проводили у 2010-2013 роках.
 
Завдання доступні українською та російською мовами. Інтернет-ресурс дає змогу визначити, скільки часу було витрачено на проходження онлайн-тестування, скільки завдань розв'язано правильно, у відповідях на які питання допущено помилки, скільки балів було б набрано на реальному тестуванні. 

Зазначимо, що цього року зовнішнє незалежне оцінювання пройде з 3 до 27 червня, додаткова сесія - з 4 до 11 липня. На вибір абітурієнтів - 11 предметів: іноземна мова, українська мова та література, російська мова, математика, географія, біологія, фізика, історія України, хімія, всесвітня історія, світова література. Для проходження тестів можна обрати не більше ніж чотири предмети. Реєстрація на ЗНО-2014 триває з 3 січня до 5 березня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини