Мешканці гуртожитку на вулиці 2-ї П'ятирічки, 63 зможуть приватизувати кімнати
23 січня 2014 11:05
Мешканці гуртожитку на вулиці 2-ї П'ятирічки, 63 зможуть приватизувати кімнати Працівники заводу «Електроважмаш» отримають юридичну допомогу в приватизації житла.

За допомогою в оформленні права власності на житло до Харківського міського голови Геннадія Кернеса звернувся Віктор Тройнер, шліфувальник заводу «Електроважмаш». Сьогодні, 23 січня, на підприємстві проходить особистий прийом мера.

«Всі 9 кімнат у гуртожитку колишнього верстатобудівного заводу, які сьогодні недооформлені, люди отримають у власність. Це принципове рішення, політика міста в цьому питанні незмінна - всі кімнати в гуртожитках, де працюючі люди живуть і прописані, будуть ними приватизовані. Стандартний процес - завод передає будинки нам, у комунальну власність, а ми - мешканцям. У цьому випадку ми надамо юридичну допомогу, і процеси, розпочаті раніше, будуть завершені на користь вашу і ваших сусідів», - сказав Геннадій Кернес, звертаючись до Віктора Тройнера.

На прийом до міського голови записалися близько 60 працівників «Електроважмашу». Основні питання - виділення землі та житла, встановлення приладів обліку, ремонт покрівель та інженерних мереж, внутрішньоквартальних доріг, встановлення дитячих майданчиків.

За словами Геннадія Кернеса, сьогодні другий, але не останній прийом на «Електроважмаші». «Це один з найважливіших способів вирішення проблем людей, ми дійдемо на всі великі підприємства», - зазначив він. Сьогодні мер дав доручення готувати особистий прийом на заводі «ХЕМЗ».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини