Міська рада нового скликання приділить увагу медицині та інфраструктурі
02 листопада 2020 16:32 Місто
Міська рада нового скликання приділить увагу медицині та інфраструктурі Перша сесія Харківської міської ради нового скликання відбудеться до 20 грудня.

Про це сьогодні, 2 листопада, в інтерв'ю програмі «Харьковские известия» повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Він зазначив, що партія «Блок Кернеса «Успішний Харків» бере на себе відповідальність за розвиток міста Харкова і всього регіону. Першочергове завдання політичної сили - розвиток галузі охорони здоров'я.

«Нам сьогодні потрібно обладнати лікарні, підключати кисень, закуповувати медикаменти, нові «швидкі допомоги». Абсолютно по-іншому побудувати первинну медицину, створити єдиний медичний простір у Харкові і області, тому що від цього залежить здоров'я людей. Не будемо думати і тягнути, беремо і робимо», - сказав Ігор Терехов.

Він повідомив, що крім медицини увагу приділять розвитку виробництва, створенню транспортної інфраструктури - будівництву доріг, маршрутизації. Також політична сила має намір вирішити питання зі збором і утилізацією відходів, працювати над відкриттям підприємств з переробки сільгосппродукції, забезпечити нові робочі місця. Для вирішення всіх завдань будуть сконцентровані зусилля міської, обласної та центральної влади.

Ігор Терехов підкреслив, що всі ці та інші завдання будуть відображені у стратегіях розвитку Харкова і Харківської області, які будуть презентовані для широкого обговорення.

Зазначимо, що повну версію інтерв'ю Ігоря Терехова можна подивитися сьогодні в ефірі програми «Харьковские известия» на «7-му каналі», початок - о 20:30.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини