Прокуратура оголосила в розшук керівника підприємства, де сталася пожежа
13 січня 2014 17:55
Прокуратура оголосила в розшук керівника підприємства, де сталася пожежа Прокуратура Харківської області оголосила в розшук керівника підприємства, на якому 8 січня сталася велика пожежа.

Про це сьогодні, 13 січня, повідомила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Слідчі у справі та процесуальні керівники доручили оперативним підрозділам розшук підозрюваного для доставки його до суду з метою визначення запобіжного заходу. Вона нагадала, що керівникові підприємства було наліслано повідомлення про підозру у вчиненні ним злочину за ч.2 ст.270 Кримінального кодексу України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей), проте його місцезнаходження до сьогодні невідомо. У суботу, 11 січня, суд Київського району підтримав клопотання прокуратури щодо доставки керівника підприємства до суду.

«Офіційне оголошення в розшук необхідно для того, щоб оперативні підрозділи мали юридичне право проводити певні слідчі, оперативно-розшукові дії, в тому числі і негласні. Підкреслю, що особисті дані підозрюваного в інтересах слідства і щоб уникнути перекручування інформації в ЗМІ не розголошуються. Людина, прізвище якої фігурує в публікаціях засобів масової інформації, в розшук не оголошувалася», - зазначила прес-секретар прокурора області.

За словами Віти Дубовик, керівник підприємства зник відразу після пожежі.

Нагадаємо, 8 січня у виробничій будівлі Харківської ювелірної фабрики, розташованій на території підприємства «Хартрон», сталася пожежа, що охопила 4-й і 5-й поверхи будівлі. У результаті події загинули вісім осіб, семеро людей постраждали і були доставлені до Харківської міської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. О. Мещанінова. Попередня причина пожежі - вибух легкозаймистих речовин.
Друкувати
Останні новини