У Харкові розробили проект пам'ятника Героям Небесної Сотні
01 листопада 2018 17:09 Місто
У Харкові розробили проект пам'ятника Героям Небесної Сотні Проектну пропозицію пам'ятника Героям Небесної Сотні і площі навколо нього представили в Харкові.

Згідно з проектом, площа Героїв Небесної Сотні розбита на кілька зон - зону зустрічей, паркову, дитячу ігрову і зону відпочинку. Пам'ятник, який символізує птаха в польоті, повинен бути заввишки від 8,5 до 11 м.

Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, проекти, які були запропоновані раніше, були не такими цікавими.

«Те, що я побачив в останній інтерпретації, мене вразило, це нове рішення. Воно непросте, там будуть натягнуті ванти, зовсім інше освітлення», - розповів перший віце-мер.

Довідка. Площа Героїв Небесної Сотні отримала свою назву на честь загиблих учасників протесту під час Революції Гідності в Києві в лютому 2014 року. Назву закріплено рішенням Харківської міської ради в листопаді 2015 року. На площі планується встановлення пам'ятника Героям Небесної Сотні. Раніше площа носила ім'я більшовика Миколи Руднєва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини