У місті готуються до вакцинації населення від коронавірусу
27 січня 2021 09:35 Медицина
У місті готуються до вакцинації населення від коронавірусу У Харкові розробили дорожню карту вакцинації від COVID-19.

Про це на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів Харківської міськради повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Тетяна Бакалова.

За її словами, на сьогоднішній день вже розроблено дорожню карту вакцинації. У міру очікування вакцини щодня відпрацьовуються нюанси роботи з лікувальними установами амбулаторної мережі, де вона проводитиметься. Тимчасові пункти вакцинації будуть розгорнуті в 34 медустановах.

«Поки ми не знаємо, яка надійде вакцина, але є час підготувати медустанови і людей, яким в першу чергу будуть проводити вакцинацію. Це медпрацівники, працівники соціальної сфери, люди похилого віку. Вакцину закуплять за державні кошти», - повідомила Тетяна Бакалова.

Вона також зазначила, що в Харкові допомогу хворим на коронавірусну інфекцію продовжують надавати п'ять міських лікувальних установ. Це лікарні №13, 17, 18, 25 і пологовий будинок №2. Всі 840 ліжок для ковідних пацієнтів забезпечені подачею кисню, 168 з них мають централізовану подачу кисню, 672 ліжки - кисневі концентратори. Крім того, в лікувальних установах, які підпорядковані Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації, розгорнуто ще 1736 ліжок. Там отримують допомогу як жителі Харкова, так і області. Всі медпрацівники на перший квартал поточного року засобами індивідуального захисту забезпечені.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини