У школі № 70 встановили меморіальну дошку герою АТО
30 вересня 2020 08:45 Суспільство
У школі № 70 встановили меморіальну дошку герою АТО Меморіальна дошка загиблому в зоні АТО воїну Дмитру Арциленку була відкрита 29 версеня на фасаді будівлі школи № 70 в Індустріальному районі (пр. Олександрівський, 150).

У заході взяли участь родина загиблого, представники Адміністрації Індустріального району, Громадської спілки «Асоціація ветеранів АТО і патріотів України міста Харкова», громадської організації ветеранів АТО Індустріального району, а також учні школи та жителі району.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса зі словами подяки до військовослужбовців звернулася заступник голови адміністрації району Олена Великанова.

«Сьогодні багато земляків бере участь у неоголошеній війні на Сході нашої держави. Вона забрала не одне життя  воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Життя Дмитра Арциленка завжди буде прикладом для нас, бо, вдивляючись в обличчя загиблого героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.  Вічна пам'ять і слава тим, хто не пошкодував свого життя за нас з вами, за наш рід, за нашу Батьківщину! Допоки житимуть люди, житиме і пам’ять про героїв. На їх прикладах будуть виховуватися діти, а пам’ять про них передаватиметеся з покоління у покоління», – сказала Олена Веліканова. 

Присутні вшанували пам'ять полеглих в зоні АТО героїв хвилиною мовчання.

Довідка. Майор Збройних Сил України Дмитро Юрійович Арциленко народився 11 березня 1988 року у сім’ї військовослужбовця. У 2004 році закінчив школу і вступив до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, який закінчив з відзнакою, опанувавши професію льотчика-штурмана. Після закінчення університету був направлений до 11-го окремого полку армійської авіації міста Херсона, у складі якого брав участь у миротворчих місіях на Африканському континенті та бойових діях в зоні АТО. 7 серпня 2014 року в районі висоти Савур-Могила, що в Донецькій області, бойовики обстріляли санітарний гелікоптер Мі-8, другим пілотом якого був Дмитро. 12 серпня від отриманих поранень він помер у лікарні. 31 жовтня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Арциленко Дмитро був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини