Затверджено експертну раду конкурса інвестиційних проектів «Харківські ініціативи»
23 травня 2013 16:39
Затверджено експертну раду конкурса інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» Друге засідання Організаційного комітету з питань підготовки та проведення Міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» відбулося сьогодні, 23 травня.

У ході засідання заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков зазначив, що в даний час першорядним є питання, пов'язане з залученням в Харківській регіон інвестицій, а проведення подібних конкурсів - це ефективний спосіб підвищення інвестиційної привабливості регіону, а також активізації бізнесу.

Заступник директора Департаменту підприємництва та споживчого ринку - начальник управління підприємництва та дозвільних процедур, заступник голови оргкомітету конкурсу Ірина Синицька запропонувала склад експертної ради конкурсу «Харківські ініціативи». Рішенням оргкомітету чисельність та склад експертної ради було затверджено.

Також було прийнято рішення активізувати залучення підприємств, установ та організацій до участі в конкурсі. Заявки прийматимуть до 1 червня.

Підсумки конкурсу будуть підбиті 6 вересня на Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», коли відбудеться презентація кращих робіт і вручення нагород проектам-переможцям.

Нагадаємо, конкурс проводиться за ініціативи голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна та Харківського міського голови Геннадія Кернеса, а також у рамках Програми підтримки розвитку підприємництва у м. Харкові на 2012-2015 роки. У конкурсі можуть брати участь не тільки українські, а й зарубіжні автори проектів, готові реалізувати свої ідеї на території регіону.
Друкувати
Останні новини