На площі Свободи в новорічну ніч виступить група «Время и Стекло»
31 грудня 2013 12:18
На площі Свободи в новорічну ніч виступить група «Время и Стекло» У ніч з 31 грудня на 1 січня на пл. Свободи перед харків'янами і гостями міста виступить популярна українська група «Время и Стекло».

Нагадаємо, святкова програма на площі почнеться о 23:00, в якій візьмуть участь і харківські колективи. Опівночі над площею пролунає феєрверк, після чого близько 00:30 почнеться виступ групи «Время и Стекло» і продовжиться концертна програма, яка завершиться приблизно о 2:30 1 січня.

Метро в новорічну ніч працюватиме до 3:00, трамваї, тролейбуси та автобуси - до 4:00.

Також на пл. Свободи в новорічному містечку встановлено будиночок Діда Мороза, з яким діти зможуть спілкуватися до останнього дня шкільних канікул - 13 січня, але листи з побажаннями від маленьких харків'ян в ньому приймають до 31 грудня.

Для дітей у місті підготовлено близько 70 святкових заходів. Зокрема, в Палаці спорту проходить новорічний мюзикл «У Тридев'ятому царстві», який з 23 грудня до 5 січня подивляться понад 50 тис. школярів з Харкова, а також з Полтави і Бєлгорода. Всього для них пройде 22 вистави.

Святкову програму для харків'ян і гостей міста підготував і Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини